Najpopulárnejšie výrobky v jednotlivých kategóriách podľa záujmu spotrebiteľov.

Informácie o súťaži

Metodika súťaže

Cieľom súťaže ProduktRoku je každoročne vybrať najobľúbenejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov na Slovensku. Hodnotenie za rok 2018 bolo zostavené podľa počtu používateľov, ktorí o produkt prejavili záujem v internetových obchodoch, podľa počtu nákupov v internetových obchodoch a celkového hodnotenia používateľov.

Pri hodnotení bola braná do úvahy skutočnosť, že niektoré produkty sa predávajú v rôznych variantách odlišujúcich sa len v niektorých atribútoch (napr. farebné prevedenie, rozmer, objem, atď.). Produkty, ktoré sa predávajú v niekoľkých variantách, sú do rebríčka zahrnuté vždy ako jeden výrobok.

Usporiadateľ súťaže

Usporiadateľom súťaže ProduktRoku je spoločnosť Heureka Shopping s.r.o. prevádzkovateľ nákupného portálu Heureka.sk. Spoločnosť prevádzkuje aj ďalšie úspešné služby pre nakupujúcich, medzi ktoré patria Overené zákazníkmi, prinášajúce recenzie reálnych zákazníkov jednotlivých e-shopov.

Spoločnosť Heureka Shopping s.r.o. organizuje a vyhlasuje aj súťaž ShopRoku, kde používatelia oceňujú najkvalitnejšie a najpopulárnejšie e-shopy.

Kontaktná osoba

Alexandra Čermáková
alexandra.cermakova@heureka.cz

Korešpondenčná adresa a hlavné kancelárie

Heureka Shopping s.r.o.,
Heureka.cz
Palác Syner
Rumunská 655/9
460 01 Liberec 4
Czech Republic
Tel.: +420 483 367 873
Fax.: +420 483 367 899
URL: https://www.heureka.sk

Fakturačná adresa

Heureka Shopping s.r.o.
Karolinská 650/1
186 00 Praha 8
Czech Republic
IČ: 02387727
DIČ: CZ02387727

Ikonky Produkt roku na stiahnutie

späť